Menu
Język: Program Magazynowy - Wersja angielska Program Magazynowy - Wersja polska

Regulamin sklepu internetowego www.Longint.pl

1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Longint – Firma informatyczna, Paweł Pelc

ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław

Telefon: (71) 346 90 23

Komórka: 783 333 467

info@longint.pl

2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:

  • formularz zamówienia na stronie www.Longint.pl,
  • E-mail: info@longint.pl,

3. Zamówienia w sklepie mogą składać jedynie klienci instytucjonalni. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza na stronie www.Longint.pl lub podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

7. Firma Longint zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

8. Ceny wszystkich towarów, znajdujących się w sklepie, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

9. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

11. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) oraz niezbędne karty gwarancyjne.

12. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji 12 miesięcy.

13. Firma prowadzi tylko sprzedaż wysyłkową, indywidualny odbiór zakupionego towaru możliwy jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

14. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:

  • przy odbiorze przesyłki – za pobraniem,
  • przedpłatą na konto firmowe,
  • poprzez płatności internetowe Przelewy24.pl. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.

15. Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto 17 1140 2004 0000 3302 3485 8056 BRE Bank S.A. mBank, podając w tytule przelewu numer zamówienia.

16. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

17. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

18. Klucze licencyjne nie podlegają zwrotowi, gdyż są przypisane wskazanemu w zamówieniu Zamawiającemu. Zgodnie z aktualnym stanem prawnym licencje elektroniczne zakupione online nie podlegają zwrotowi (Art. 38 § 13 ustawy o prawach konsumenta)

19. Firma Longint zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

20. O ile Klient nie zastrzegł tego pisemnie, firma Longint ma możliwość opublikowania nazwy firmy i miasta siedziby firmy na liście referencyjnej Klientów LoMag.

21. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają zapisy prawa powszechnie obowiązującego w Polsce. W razie braku rozstrzygnięcia sporów na drodze polubownej, spory te będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla miejsca prowadzenia działalności gospodarczej przez Longint.