Menu
Język: Program Magazynowy - Wersja angielska Program Magazynowy - Wersja polska

Procedura zakupu programu

Aby zakupić licencję na Program LoMag należy wypełnić formularz z danymi do faktury VAT oraz ilością stanowisk na których ma działać program. Po otrzymaniu wpłaty zostaje wygenerowany klucz aktywacyjny. Klucz aktywacyjny to unikalny ciąg znaków powiązany z nabywcą. Aby aktywować pełną wersję programu wystarczy jednorazowo wpisać klucz aktywacyjny przy starcie wersji DEMO.

KUP PROGRAM

Odpowiedzi na częste pytania przy zakupie programu:

Jak długo mogę używać programu po zakupie licencji?

Licencja na program magazynowy jest bezterminowa. Nabywca, który zakupił licencję, może użytkować oprogramowanie dowolnie długo w ramach prowadzonej przez siebie działalności.

Czy mogę pobierać za darmo aktualizacje?

Po zakupie nabywca może za darmo aktualizować oprogramowanie przez okres 12 miesięcy od daty zakupu. Po 12 miesiącach może pozostać przy ostatnio pobranej wersji bądź zakupić możliwość aktualizacji na kolejne 12 miesięcy zgodnie z cennikiem aktualizacji.

Czy po wprowadzeniu klucza aktywacyjnego stracę istniejące dane w wersji DEMO?

NIE. Klucz aktywacyjny nie usuwa żadnych danych.

Czym różni się wersja DEMO od pełnej wersji?

Nie ma różnic w funkcjonalności obu wersji. Wersja DEMO posiada ograniczenie czasowe i przestaje działać po 30 uruchomieniach programu.

Czy program ma jakieś ograniczenia, np. ilości magazynów, towarów?

NIE. Program obsługuje dowolną ilość magazynów, towarów, kontrahentów, dokumentów. Ograniczeniem ilości danych jest rozmiar bazy Microsoft SQL Express czyli 10GB. Program był testowany na setkach tysięcy wpisów. Przy bazach danych zawierająch ponad 50 tys towarów lub ponad milion elementów ruchów magazynowych niektóre operacje i raporty mogą działać wolniej.

Kiedy dostanę klucz aktywacyjny i w jakiej formie?

Klucz aktywacyjny zwykle wysyłamy na adres e-mail Nabywcy programu po otrzymaniu płatności. Płacąc za program przelewem najlepiej podać adres e-mail w tytule przelewu. Istnieje możliwość wysłania klucza aktywacyjnego jako SMS.

Czy przed zakupem programu istnieje możliwość otrzymania faktury VAT z wydłużonym terminem płatności?

TAK. Proszę w takim przypadku zaznaczyć to w uwagach zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy tradycyjną pocztą kopię i oryginał faktury na adres Nabywcy. Po otrzymaniu podpisanej kopii faktury wysyłamy klucz aktywacyjny do pełnej wersji programu.

Czy mogę przenieść program z kluczem aktywacyjnym na inny komputer?

TAK. Klucz aktywacyjny jest powiązany z bazą danych. Na nowym komputerze należy zainstalować wersję DEMO, a następnie odtworzyć kopię zapasową bazy danych.

Co w przypadku zagubieniu klucza, np. w skutek awarii komputera?

Istnieje możliwość odzyskania swojego klucza od producenta programu. Należy wysłać prośbę z adresu e-mail, na który kiedyś został wysłany klucz, wraz z nazwą firmy, dla której był przeznaczony.

Czy mogę odsprzedać program LoMag lub przekazać komuś klucz?

NIE. Klucz aktywacyjny jest TAJNY, powiązany z Nabywcą i przeznaczony tylko dla Nabywcy. Nabywcy surowo zabrania się rozpowszechniania lub udostępniania klucza aktywacyjnego do programu.