Menu
Język: Program Magazynowy - Wersja angielska Program Magazynowy - Wersja polska

Pobieranie wersji DEMO for Windows

Aby pobrać wersję DEMO programu Magazynowego LoMag kliknij na poniższy przycisk, następnie zapisz i uruchom. Program instalacyjny automatycznie sprawdza czy są biblioteki Microsoft SQL i w razie braku instaluje te biblioteki na komputerze.

Dla komputerów z systemami Windows 8 oraz Windows 10 zalecamy instalację nowszych bibliotek SQL 2012. Łączny rozmiar pakietu instalacyjnego to 157 MB:

Pobierz LoMag + SQL 2012

Dla komputerów z systemami Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 zalecamy instalację starszych bibliotek SQL 2005. Łączny rozmiar pakietu instalacyjnego to 70 MB:

Pobierz LoMag + SQL 2005

Jeśli posiadają już Państwo zainstalowane biblioteki Microsoft SQL 2005, to wystarczy pobrać i zainstalować program LoMag bez SQL (8 MB). Wersję bez bibliotek SQL należy też zainstalować na komputerach klienckich które łączą się z innym komputerem pełniącym rolę serwera.

Pobierz LoMag bez SQL

POBIERZ INSTRUKCJĘ

Aby uruchomić program LoMag wymagane są biblioteki Microsoft .NET Framework 2.0 lub 3.5. Biblioteki te są zwykle zainstalowane wraz z Windows. W przypadku braku może pojawić się komunikat przy pierwszym uruchomieniu o potrzebie dodania funkcji "Microsoft .NET Framework"

LoMagCE dla kolektorów danych z systemem Win CE

Do pracy na kolektorach stworzyliśmy uproszczoną wersję programu LoMag, która obsługuje podstawowe funkcje (Kartoteka towarów, PZ, WZ, Remanent) z uwzględnieniem cen, lokalizacji, numerów seryjnych, dat ważności i serii.

Program wymaga aby kolektor był połączony przez WiFi lub Internet do serwera z bazą LoMag. Na kolektorze należy również uruchomić program, który w tle skanuj kody (dla Zebra: DataWedge, dla Argox: Scanner / Scan Demo). Aby zainstalować oprogramowanie na kolektorze należy podłączyć urządzenie przez USB do komputera i uruchomić poniższy instalator, który automatycznie zainstaluje i skonfiguruje LoMagCE

Pobierz LoMag dla WinCE

LoMag MS SQL dla urządzeń z systemem Android

Program wymaga aby urządzenie z Android było połączone przez WiFi lub Internet do serwera z bazą LoMag. Program pobieramy bezpłatnie ze sklepu Google Play, pełna wersja wymaga dodatkowej licencji.

Pobierz LoMag dla Android

Odpowiedzi na częste pytania dotyczące wersji DEMO:

Jak długo mogę używać wersję DEMO?

Wersję DEMO można uruchomić 30 razy. Jest to w pełni funkcjonalna wersja programu stworzona, aby za darmo i bez ryzyka zapoznać się z funkcjonalnością Programu Magazynowego LoMag

Czy wersja DEMO pracuje w sieci?

TAK. Na dowolnej ilości komputerów, również z kolektorami oraz naszym oprogramowaniem dla Android.

Czym różni się wersja DEMO od pełnej wersji?

Nie ma różnic w funkcjonalności obu wersji. Wersja DEMO posiada ograniczenie czasowe i przestaje działać po 30 uruchomieniach programu.

Czy po zakupie mogę kontynuować pracę na danych wprowadzonych w wersji DEMO?

TAK. Po aktywacji klucza program działa identycznie, zawiera te same dane i ustawienia i nie ma ograniczenia ilości uruchomień.

Czy program posiada jakieś ograniczenia, np. ilości magazynów, towarów?

NIE. Program obsługuje dowolną ilość magazynów, towarów, kontrahentów, dokumentów. Ograniczeniem ilości danych jest rozmiar bazy Microsoft SQL Express czyli 10GB. Program był testowany na setkach tysięcy wpisów. Przy bazach danych zawierająch ponad 50 tys towarów lub ponad milion elementów ruchów magazynowych niektóre operacje i raporty mogą działać wolniej.