Menu
Język: Program Magazynowy - Wersja angielska Program Magazynowy - Wersja polska

Przykładowe rozwiązania opracowane dla naszych klientów

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe na potrzeby e-biznesu. Np portal internetowy konsolidujący istniejące systemy informatyczne w firmie tak by na bieżąco i wygodnie śledzić i zarządzać firmą z poziomu przeglądarki z dowolnego miejsca na świecie.

Statystyki na e-mail. Nasz autorski system powiadomi Ciebie e-mailem o najbardziej istotnych danych dla Twojej firmy. Może to być ilość i suma wystawiony w danym dniu faktur jak i aktualna pozycja w Googlach dla danego słowa kluczowego.

Tworzymy tzw. „systemy ekspertowe”: Automatyczne dobieranie produktów dla klienta na podstawie jego wymagań, udzielanie porad, diagnoza uszkodzenia, automatyczna wycena bądź kalkulacja.

Przy użyciu metod statystycznych oraz heurystycznych tworzymy systemy wspomagające planowanie i prognozowanie produkcji oraz ocenę i sterowanie jakością produkcji.

Integracja istniejącego oprogramowania, tak by w pełni wykorzystać jego możliwości bez wyokich nakładów na modernizację. Dostosowujemy działające rozwiązania pod kątem nowych technologii, norm oraz wymagań.

Tworzymy wizualizacje i statystyki dla procesów w twojej firmie. Narzędzia do zarządzania informacją tak by pomóc w zarządzaniu produkcją w zakładzie pracy.

Konstruujemy silniki dla aplikacji internetowych, czyli wewnętrzną logikę oraz algorytmy, na których buduje się zewnętrzny interfejs stron internetowych.

Tworzymy bazy danych pod indywidualne zamówienia. W zależności od wymagań i rozmiarów bazy wykorzystujemy zarówno proste silniki baz takie jak MSDE i MySQL jak i profesjonalne bazy Microsoft SQL Server wraz z OLAP.

Integracja systemów bazodanowych, wymiana i synchronizacja danych. Np. Systemy automatycznej wymiany danych w celu zminimalizowania nakładu pracy ręcznej.

Przetwarzanie i analiza danych. Wykorzystujemy tradycyjny język SQL jak i hurtownie danych (data mining) oraz analizy OLAP.

Tworzenie dedykowanych raportów, statystyk na podstawie danych z bazy. Nasze raporty bazodanowe pozwolą Ci w pełni wykorzystać dane, które posiadasz. Technologia Microsoft Reporting Services pozwoli Ci łatwo śledzić bieżące jak i archiwalne raporty.

Modernizacja i optymalizacja istniejących baz danych. Wydajność pracy istniejących baz danych można często poprawić przez odpowiednią konfiguracje, strojenie oraz archiwizację zbędnych danych.

Projektowanie i implementacja złożonych systemów wyszukiwania informacji opartych zarówno na języku SQL jak i wykorzystujące przeszukiwanie heurystyczne.